Čís. položky 130

Špála Václav (Žlunice 1885 - 1946 Praha)

Hrušky, monogramováno a datováno vpravo nahoře VŠp 26, na napínacím rámu číslo autorova soupisu 218, olej/plátno, 30 x 28 cm, rám (Šm)

Obraz je uveden v autorově soupisu díla pod číslem 218

19.09.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 400.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 320.000,-

Aukce: Umění 20. století
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.09.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 12.09. - 19.09.2015